برای آنانکه به کیفیت می اندیشند

شـرکت کیمیاگـران بهـزیست، مجموعـه‌ای تولیـدی تحقیقاتی است که از سـال 1372 در ایران فعالیت می نماید. پیش از ایـن در آمریکا کادر فنی این شرکت در سال 1985 میلادی برابر با 1364 شمسی موفق گردید اولین ضد زنگ مورد استفاده در ماشین های اسپارک سیمی را اختراع نموده و به تولید انبوه برساند. پس از آن همزمان با دوران بازسازی کشور، این شرکت موفق گردید اولین روغن اسپارک را منطبق با استانداردهای بین المللی در ایران تولید نماید که خوشبختانه با استناد به نظرات مصرف کنندگان، این ماده، عملکرد بهتری نسبت به محصولات وارداتی را داراست. همچنین شرکت کیمیاگران بهزیست، ضد میکروب معروف گروتن را با فرمول شیمیایی Hexahydro1,3,5-tris(hydroxyethyl)-s-triazin که سال ها در آمریکا تولید و مصرف می گردید،مشابه سازی کرده و به بازار داخلی معرفی نمود. ضد میکروب نامبرده در موارد مختلف صنعتی از جمله در روغن امولسیون شونده مورد استفاده قرار می گیرد تا از رشد میکروبی جلوگیری نموده و عمر این نوع محصولات را افزایش دهد.

تولید روغن‌های کوئینچ، هونینگ، دنده زنی، عمیق تراشی و مایعات فرزکاری و سخت کاری القایی، انواع محافظ فلز و شوینده های صنعتی با مشخصات فنی فراتر از استانداردهای ASTM از جمله فعالیت های دیگر این شرکت است.

روند اختراعات و ابداعات این مجموعه با تولید روغن حل شونده بیولوژیکی ادامه یافت به نحوی که این مایع بدون نیاز به ضد میکروب بهترین عملکرد را داراست و دچار فساد و بو گرفتگی نمی گردد، هم چنین کیت میکروبی اختراع شده توسط کادر فنی این شرکت که در آمریکا، اروپا وایران ثبت اختراع شده است، قادر به تشخیص هم زمان میکروب های هوازی ،غیرهوازی ،قارچ و کپک است.

محصولات بهزیست در اکثر صنایع کشوراعم از خودروسازی، فولاد، نورد و تولید قطعات فلزی مورد استفاده قرار می گیرد و مجموعه های نامداری چون ایران خودرو، سایپا، فولاد مبارکه، آلومینیوم ایران و بسیاری از شرکت های مطرح دیگر در زمره مصرف کنندگان آن هستند.

این شرکت به دلیل دسترسی به دانش فنی روز دنیا امکان ارایه ی مشاوره ی فنی در خصوص پروسه‌های ماشین‌کاری، نورد و دیگر پروسه‌های صنعتی مرتبط را دارد و قادر است مواد شیمیایی مورد نیازشما را مشابه‌سازی نماید.

محصولات بهزیست، پس از مشاوره ی فنی و ارایه ی نمونه و خدمات آموزشی و فنی قبل و بعد از فروش، با تضمین کیفیت و ارایه ی فرم اطلاعات ایمنی-بهداشتی و برگه ی آنالیز کیفی و با رعایت الگوی زیست محیطی در ظروف نو و پلمپ شده با فرمولاسیون انحصاری و به نام برند “بهزیست” عرضه می گردد.

ارسال شده در تاریخ : فوریه 16, 2023

اشتراک گذاری