برای آنانکه به کیفیت می اندیشند

جهت بررسی امکانات و شرایط برای ارائه ی محصول مناسب و پشتیبانی با کیفیت، تیم فنی و متخصص ما آمادگی مشاوره حضوری و یا تلفنی را دارد.

جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

تیم تخصصی بهزیست قادر است که با بازدید از پروژه ی شما بهترین و مناسب ترین محصول خود را جهت استفاده در خط تولید با بالاترین بهره وری ارائه نماید. تیم کارشناسان زبده ی ما با بازدید از پروژه های شما باعث کاهش هزینه های پیشین شما به علت انتخاب ها خواهد شد.

 

با توجه به اطمینان ما به محصولات و ایجاد بستر اعتماد سازی امکان ارائه ی نمونه ی رایگان مهیاست.

 

به علت دانش بنیان بودن و مجموعه ی تحقیقاتی و تولیدی، ما این امکان را برای صرفه جویی در هزینه ها و زمان فراهم کرده ایم تا مشابه سازی از نمونه های خارجی به بهترین شکل، انجام شود.

ما همه ابزارهای لازم را برای انجام آنچه نیاز دارید در اختیار داریم به این ترتیب، به مشتریان خود خدمات با کیفیت و مناسب را ارائه می‌دهیم.

شرکت بهزیست ، با در اختیار داشتن کادر مجرب و تجهیزات آزمایشگاهی مناسب، امکان ساخت محصولات جدید برای پروژه‌های خاص شما را دارد.

شرکت “کیمیاگران بهزیست” به عنوان یک تامین کننده روان کننده های تخصصی، با ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات با بالاترین کیفیت، به تلاش می‌پردازد تا خدمات توسعه محصولات متناسب با صنایع خاص را به مشتریان خود ارائه دهد. تیم متعهد ما از متخصصان فنی در زمینه روانکاری، با هدف ارائه خدمات با کیفیت، در تلاشند تا به نیازهای مشتریان خود پاسخ دهند.
در صورتی که در لیست محصولات ما، محصولی برای نیازهای روانکاری شما موجود نباشد، ما می‌توانیم با شما همکاری کرده و روانکار منحصر به فرد شما را فرموله کنیم. شرکت‌های دیگر ممکن است روغنی را از خط تولید موجود خود پیشنهاد دهند که نزدیک‌ترین روغن، برای نیازهای شما باشد، اما در کیمیاگران بهزیست، محصولات خاص به صورت جداگانه برای یک کاربرد خاص فرموله میشوند. ما همه ابزارهای لازم را برای انجام آنچه نیاز دارید در اختیار داریم،                                                                                                   به این ترتیب، به مشتریان خود خدمات با کیفیت و مناسب را ارائه می‌دهیم.

ما با تیم کارشناسان متبحر با تجربه ی وافر در مجهز کردن آزمایشگاه و فضای تحقیقاتی این سرویس را ارایه می دهیم.

 

یکی از برنامه‌های ما به منظور آشنایی بیشتر مشتریان با محصولات و نحوه ی عملکرد آنها ، برگزاری سمینارهای آموزشی و تخصصی در حیطه ی کاری در محل کار مشتریان محترم است.

 

ارسال شده در تاریخ : فوریه 16, 2023

اشتراک گذاری