تاریخچه شرکت | کیمیاگران بهزیست

تاریخچه شرکت

شـرکت کیمیاگـران بهـزیست مجموعـه‌ای تولیـدی تحقیقاتی است که از سـال ۱۳۷۲ در ایران فعالیت می نماید. پیش از ایـن در آمریکا کادر فنی این شرکت در سال ۱۹۸۵میلادی برابر با ۱۳۶۴شمسی موفق گردید اولین ضد زنگ مورد استفاده در ماشین های اسپارک سیمی را اختراع نموده و به تولید انبوه برساند. پس از آن همزمان با دوران بازسازی کشور، این شرکت موفق گردید اولین روغن اسپارک را منطبق با استانداردهای بین المللی در ایران تولید نماید که خوشبختانه با استناد به نظرات مصرف کنندگان، این ماده عملکرد بهتری نسبت به محصولات وارداتی را داراست. همچنین شرکت کیمیاگران بهزیست موفق گردید ضد میکروب معروف گروتن با فرمول شیمیایی Hexahydro1,3,5-tris(hydroxyethyl)-s-triazin که سال ها در آمریکا تولید و مصرف می گردید را مشابه سازی نموده و به بازار داخلی معرفی نماید. ضد میکروب نامبرده در موارد مختلف صنعتی از جمله در روغن امولسیون شونده مورد استفاده قرار می گیرد تا از رشد میکروبی جلوگیری نموده و عمر این نوع محصولات را افزایش دهد.

تولید روغن‌های کوئینچ، هونینگ، دنده زنی، عمیق تراشی و مایعات فرزکاری و سخت کاری القایی، انواع محافظ فلز و شوینده های صنعتی با مشخصات فنی فراتر از استانداردهای ASTM از جمله فعالیت های دیگر این شرکت می باشد. سریال اختراعات و ابداعات این مجموعه با تولید روغن حل شونده بیولوژیکی ادامه یافت به نحوی که این مایع بدون نیاز به ضد میکروب قادر است بهترین عملکرد را داشته و دچار فساد و بو گرفتگی نگردد، همچنین کیت میکروبی اختراع شده توسط کادر فنی این شرکت که در آمریکا، اروپا و ایران ثبت اختراع شده است، قادر به تشخیص هم زمان میکروب های هوازی، بی هوازی، قارچ و کپک می باشد.

محصولات بهزیست در اکثر صنایع کشور اعم از خودروسازی، فولاد، نورد و تولید قطعات فلزی مورد استفاده قرار می گیرد و مجموعه های نامداری چون ایران خودرو، سایپا، فولاد مبارکه، آلومینیوم ایران و بسیاری از شرکت های مطرح دیگر در زمره مصرف کنندگان آن هستند.

این شرکت به دلیل دسترسی به دانش فنی روز دنیا امکان ارائه مشاوره فنی در خصوص پروسه‌های ماشین‌کاری، نورد و دیگر پروسه‌های صنعتی مرتبط را داشته و قادر است مواد شیمیایی مورد نیاز  شما را مشابه‌سازی نماید.

محصولات بهزیست پس از مشاوره فنی و ارائه نمونه و خدمات آموزشی و فنی قبل و بعد از فروش، با تضمین کیفیت و ارائه فرم اطلاعات ایمنی-بهداشتی و برگه آنالیز کیفی و با رعایت الگوی زیست محیطی در ظروف نو و پلمپ شده با فرمولاسیون انحصاری و به نام برند بهزیست عرضه می گردد.                                                                                                                                                         

اشتراک گذاری